Letmalaga Cervantes

+ 34

Find det bedste hotel i Málaga til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Letmalaga Cervantes på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
15.00
Tjek ud inden:
11.00
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt

Faciliteter

Wi-Fi
Aircondition
Transport til/fra lufthavnen
Ikke-ryger
Børnepasning
Cykeludlejning

Mere om Letmalaga Cervantes

Letmalaga Cervantes

Letmalaga Cervantes ligger i lige i centrum af Málaga. Her er en balkon med udsigt til byen. Der er gratis wi-fi på denne lejlighed, som ligger 17 minutters gang fra Playa la Malagueta Strand og 300 m fra Glas- og krystalmuseet.

Beliggenhed

Calle Madre de Dios, Centro, Málaga, 29012, Spanien|0,47 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

15.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Vigtige oplysninger om byen
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Letmalaga Cervantes: Ofte stillede spørgsmål

Letmalaga Cervantes ligger 0.5 km fra centrum i Málaga.
Letmalaga Cervantes ligger i Málaga, Spanien og er 0.5 km fra centrum i Málaga.
På Letmalaga Cervantes kan du tjekke ind fra kl. 15.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Nej, det er ikke muligt at parkere ved Letmalaga Cervantes. Hvis du leder efter et hotel, hvor du kan parkere, skal du filtrere efter steder med "Parkering" under "Faciliteter" i søgeresultaterne.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Letmalaga Cervantes. Kontakt dem, når du booker.