Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti

Find det bedste hotel i Madrid til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
15.00
Tjek ud inden:
11.00

Faciliteter

Wi-Fi
Aircondition
Ikke-ryger
Kæledyr tilladt
Pengeskab
Internetadgang

Mere om Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti

Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti

Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti har en god beliggenhed i i et centralt område af Madrid og tilbyder udsigt til byen og en terrasse. Overnatningsstedet blev bygget i 1924 og har balkon samt gratis wi-fi.

Beliggenhed

9 Calle del Doctor Cortezo, Embajadores, Madrid, 28012, Spanien|0,49 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

15.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti: Ofte stillede spørgsmål

Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti ligger 0.5 km fra centrum i Madrid.
Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti ligger i Madrid, Spanien og er 0.5 km fra centrum i Madrid.
På Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti kan du tjekke ind fra kl. 15.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Nej, det er ikke muligt at parkere ved Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti. Hvis du leder efter et hotel, hvor du kan parkere, skal du filtrere efter steder med "Parkering" under "Faciliteter" i søgeresultaterne.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Madrid Centro, Edificio Entero Solo Para Ti. Kontakt dem, når du booker.