Apartment 81

+ 24

Find det bedste hotel i Mosta til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Apartment 81 på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
14.00
Tjek ud inden:
11.00
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt

Faciliteter

Wi-Fi
Aircondition
Transport til/fra lufthavnen
Ikke-ryger
Vaskeservice
Hurtig check-out

Mere om Apartment 81

Apartment 81

Apartment 81 ligger i Mosta, 7,4 km fra Maltas Universitet og 7,6 km fra Love Monument. Her er et fælles køkken og roomservice samt gratis wi-fi overalt. Overnatningsstedet er røgfrit og ligger 7,2 km fra Malta National Aquarium.

Anmeldelser fra
Tripadvisor
Nævnt af rejsende
Par

Kommentar: 4. jul. 2023

Ophold: jun. 2023

Bom

Quarto com banheiro muito limpo, localizado em Mosta, como estava de carro foi bom, tem uma escadaria para subir com as malas...A cama meio desconfortável, agora o travesseiro precisa trocar urgente. Tem uma cozinha que serve 4 apartamento muito limpa e organizada, tem.limoeza em dias fixos. Atendimento muito bom
Se, hvad andre rejsende siger på Tripadvisor

Meget god beliggenhed

4,0

Constitution Street 81 Flat 1, Mosta, MST 9056, Malta|0,3 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

14.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Apartment 81: Ofte stillede spørgsmål

Apartment 81 ligger 0.3 km fra centrum i Mosta.
Apartment 81 ligger i Mosta, Malta og er 0.3 km fra centrum i Mosta.
På Apartment 81 kan du tjekke ind fra kl. 14.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Nej, det er ikke muligt at parkere ved Apartment 81. Hvis du leder efter et hotel, hvor du kan parkere, skal du filtrere efter steder med "Parkering" under "Faciliteter" i søgeresultaterne.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Apartment 81. Kontakt dem, når du booker.