La Locanda Della Campanara

+ 50

Find det bedste hotel i Galeata til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på La Locanda Della Campanara på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
14.30
Tjek ud inden:
11.00
Kæledyr
Kæledyr er tilladt mod et ekstra gebyr

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Pool
Restaurant
Ikke-ryger

Mere om La Locanda Della Campanara

La Locanda Della Campanara

La Locanda Della Campanara ligger indenfor 4,7 km fra Centro Visite Santa Sofia og har restaurant, en sæsonåben udendørs swimmingpool, en have og et fælles opholdsområde. Der er gratis wi-fi overalt.

Anmeldelser fra
Tripadvisor
Nævnt af rejsende
Grupperejsende

Kommentar: 8. dec. 2025

Ophold: dec. 2025

Welcoming beyond all expectations.

I love this Inn, discovered thanks to Geo. Roberto and Alessandra, Alessandro, Silvia and the rest of the staff just lovely. Amazing breakfasts. Exquisite dinners. Super rooms. I can only thank (and go back again). Luigia
Par

Kommentar: 31. aug. 2025

Ophold: aug. 2025

Room a bit small but great breakfast

The room we stayed in was too small for 2 people, we did not turn around and had very few shelves, so much so that we did not unpack, honestly for the price we paid we expected better. At breakfast there are various cakes and cakes fresh and special, one better than the other, with yogurt and excellent homemade jams. Little choice of salty but quality, for example panettone with various fillings. The agriturismo has a garden with swimming pool with deckchairs and sun loungers and adjacent Turkish bath.
Rejsende med familie

Kommentar: 23. aug. 2025

Ophold: aug. 2025

Nice experience

Great, nice rooms and quiet and cute country. Good breakfast as well as dinner. I've been with friends and we had a great time
Par

Kommentar: 27. mar. 2025

Ophold: mar. 2025

A real surprise

We stayed in the Venetian room, very nice In the evening we had dinner in the tavern delicious dishes ..La breakfast fantastic .. Managers Roberto and Alessandra are two wonderful people .. sin the distance, but we will definitely return
Par

Kommentar: 31. aug. 2024

Ophold: aug. 2024

A sudden escape from reality, successful.

Fairytale location , everything perfect .
The breakfast in the street was one of the peculiarities never tried, unique, I would call it , brilliant.
Well-kept rooms, genuine food, great, sought after.
The owners take care of everything in a simple and perfect way.
We felt at home, no one stresses you out and they trust the customer blindly.
Recommendation to those who need to regenerate body and mind.

Fremragende beliggenhed

4,6

Via Borgo Pianetto 28/A, Galeata, 47010, Italien|1,34 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

14.30

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Kæledyr

Kæledyr er tilladt mod et ekstra gebyr

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

La Locanda Della Campanara: Ofte stillede spørgsmål

La Locanda Della Campanara ligger 1.3 km fra centrum i Galeata.
La Locanda Della Campanara ligger i Galeata, Italien og er 1.3 km fra centrum i Galeata.
På La Locanda Della Campanara kan du tjekke ind fra kl. 14.30, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Ja, La Locanda Della Campanara har parkeringsmulighed til rådighed.
Ja, La Locanda Della Campanara har en restaurant.