Timberwolves Manali

+ 26

Find det bedste hotel i Manāli til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Timberwolves Manali på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
12.00
Tjek ud inden:
11.00

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Transport til/fra lufthavnen
Fitnesscenter
Døgnåben reception
Restaurant

Mere om Timberwolves Manali

Timberwolves Manali

Timberwolves Manali ligger i Manāli og har gratis wi-fi. Gæsterne kan nyde godt af gratis cykler, et fitnesscenter og en terrasse. Der er privat badeværelse med bruser og gratis toiletartikler samt en hårtørrer i hver enhed.

Beliggenhed

Near Manu Temple, Old Manali, Manāli, 175131, Indien|2,26 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

12.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Ekstra senge

Ekstra senge findes mod et ekstra gebyr, afhængigt af værelsets størrelse.

Timberwolves Manali: Ofte stillede spørgsmål

Timberwolves Manali ligger 2.3 km fra centrum i Manāli.
Timberwolves Manali ligger i Manāli, Indien og er 2.3 km fra centrum i Manāli.
På Timberwolves Manali kan du tjekke ind fra kl. 12.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Ja, Timberwolves Manali har parkeringsmulighed til rådighed.
Ja, Timberwolves Manali har en restaurant.