Retro Studio - Tech Facilities

Find det bedste hotel i Rethimno til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Retro Studio - Tech Facilities på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Vaskeservice
Køkken
Kæledyr tilladt

Beliggenhed

Rethimno, Grækenland|0,44 km fra byens centrum

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Retro Studio - Tech Facilities: Ofte stillede spørgsmål

Retro Studio - Tech Facilities ligger 0.4 km fra centrum i Rethimno.
Retro Studio - Tech Facilities ligger i Rethimno, Grækenland og er 0.4 km fra centrum i Rethimno.
Ja, Retro Studio - Tech Facilities har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Retro Studio - Tech Facilities. Kontakt dem, når du booker.