Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt

Find det bedste hotel i Toronto til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
16.00
Tjek ud inden:
11.00

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Ikke-ryger
Kæledyr tilladt
Have

Mere om Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt

Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt

Offering quiet street views, Netzero home with separate Ecoapt Bsmt is an accommodation situated in Toronto, 4.6 km from BMO Field and 4.7 km from Royal Ontario Museum. It is located 4 km from Casa Loma and features full-day security.

Beliggenhed

472 Margueretta St Bsmt, Junction - Wallace Emerson, Toronto, M6H 3S5, Canada|4,77 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

16.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Vigtige oplysninger om hotellet
Dette overnatningssted tager ikke imod polterabender eller lignende grupper. Hvis du forårsager skade på overnatningsstedet under dit ophold, kan du blive pålagt at betale op til CAD 175 efter udtjekning i overensstemmelse med overnatningsstedets regler ved skade. Administreres af en privat vært

Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt: Ofte stillede spørgsmål

Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt ligger 4.8 km fra centrum i Toronto.
Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt ligger i Toronto, Canada og er 4.8 km fra centrum i Toronto.
På Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt kan du tjekke ind fra kl. 16.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Ja, Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Netzero Home With Separate Ecoapt Bsmt. Kontakt dem, når du booker.