Hostal Carmen

+ 8

Find det bedste hotel i Zafra til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Hostal Carmen på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig
1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
12.30
Tjek ud inden:
12.00
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt
Børn
Børn er velkomne på dette hotel

Faciliteter

Aircondition
Transport til/fra lufthavnen
Døgnåben reception
Restaurant
Ikke-ryger
Elevator

Mere om Hostal Carmen

Hostal Carmen

Hostal Carmen ligger i Zafra og har en have, terrasse, en restaurant og bar. Dette pensionat med 2 stjerner har roomservice og en døgnåben reception. Overnatningsstedet er røgfrit og ligger 34 km fra Santuario de la Piedad.

Fremragende beliggenhed

4,5

Avenida de la Estacion, 9, Zafra, 06300, Spanien|0,5 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

12.30

Tjek ud inden:

12.00

Godt at vide

Børn

Børn er velkomne på dette hotel

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Vigtige oplysninger om hotellet
American Express is not accepted as a method of payment. Pets are allowed on request.
Vigtige oplysninger om byen
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
Accepterede betalingsmetoder
Hotellet accepterer følgende betalingsmetoder:
card logocard logo

Cash

Hostal Carmen: Ofte stillede spørgsmål

Hostal Carmen ligger 0.5 km fra centrum i Zafra.
Hostal Carmen ligger i Zafra, Spanien og er 0.5 km fra centrum i Zafra.
På Hostal Carmen kan du tjekke ind fra kl. 12.30, og du skal tjekke ud senest kl. 12.00.
Nej, det er ikke muligt at parkere ved Hostal Carmen. Hvis du leder efter et hotel, hvor du kan parkere, skal du filtrere efter steder med "Parkering" under "Faciliteter" i søgeresultaterne.
Ja, Hostal Carmen har en restaurant.