Flateli Anglès

+ 4

Find det bedste hotel i Anglès til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Flateli Anglès på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig
1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
15.00
Tjek ud inden:
11.00

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Transport til/fra lufthavnen
Pool
Ikke-ryger

Udforsk området

Carrer Rissec, Anglès, 17160, Spanien|0,14 km fra byens centrum

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Vigtige oplysninger om hotellet
Dette overnatningssted tager ikke imod polterabender eller lignende grupper. Du bedes give Flateli Anglès besked om hvornår du regner med at ankomme. Du kan skrive i feltet til særlige anmodninger når du booker, eller kontakte overnatningsstedet direkte ved hjælp af kontaktoplysningerne i din bookingbekræftelse. Der opkræves et skadesdepositum på EUR 300 ved ankomst. Du bør modtage tilbagebetalingen ved udtjekning. Der opkræves følgende tillægsgebyrer for sen indtjekning efter kl. 20.00: Fra kl. 20.00 til 23.00: 25 EUR Efter kl. 23.00: 40 EUR

Flateli Anglès: Ofte stillede spørgsmål

Flateli Anglès
Flateli Anglès ligger 0.1 km fra centrum i Anglès.
Flateli Anglès ligger i Anglès, Spanien og er 0.1 km fra centrum i Anglès.
På Flateli Anglès kan du tjekke ind fra kl. 15.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Flateli Anglès har fritidsfaciliteter. Gå til afsnittet om faciliteter for at få mere at vide.
Ja, der er wi-fi på Flateli Anglès, så du kan holde forbindelsen under dit ophold.
Der er masser at se og lave i nærheden af Flateli Anglès. De nærmeste vartegn er Jardins De Can Cendra, Anglès, Plaça Martí Esteba, Torrent de la Verneda og Parc Joan Miró.
Ja, Flateli Anglès har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Flateli Anglès. Kontakt dem, når du booker.
Det ser ikke ud til, at der er morgenmad på Flateli Anglès, men du kan kontakte dem direkte for at være sikker.
Ja, du kan bo hyggeligt på Flateli Anglès.