Hospedaje los Foraneos

+ 1

Find det bedste hotel i Comitan til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Hospedaje los Foraneos på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
12.00
Tjek ud inden:
12.00

Faciliteter

Parkering
Ikke-ryger
Kæledyr tilladt
Rygeområder

Mere om Hospedaje los Foraneos

Hospedaje los Foraneos

Hospedaje los foraneos ligger i Comitán de Domínguez. Overnatningsstedet er røgfrit og ligger 48 km fra Chinkultic Archeological Zone. Det private badeværelse har bruser.

Beliggenhed

25 2a. Calle Sur Poniente, Comitan, 30000, Mexico|0,39 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

12.00

Tjek ud inden:

12.00

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Vigtige oplysninger om hotellet
Dette overnatningssted tager ikke imod polterabender eller lignende grupper. Administreres af en privat vært

Hospedaje los Foraneos: Ofte stillede spørgsmål

Hospedaje los Foraneos ligger 0.4 km fra centrum i Comitan.
Hospedaje los Foraneos ligger i Comitan, Mexico og er 0.4 km fra centrum i Comitan.
På Hospedaje los Foraneos kan du tjekke ind fra kl. 12.00, og du skal tjekke ud senest kl. 12.00.
Ja, Hospedaje los Foraneos har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Hospedaje los Foraneos. Kontakt dem, når du booker.