Studio Duce 16877d

Find det bedste hotel i Duće til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Studio Duce 16877d på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
14.00
Tjek ud inden:
10.00

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Ikke-ryger
Kæledyr tilladt
Internetadgang

Udforsk området

Duće, 21315, Kroatien|1,01 km fra byens centrum

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Vigtige oplysninger om hotellet
Dette overnatningssted tager ikke imod polterabender eller lignende grupper.

Studio Duce 16877d: Ofte stillede spørgsmål

Studio Duce 16877d
Studio Duce 16877d ligger 1.0 km fra centrum i Duće.
Studio Duce 16877d ligger i Duće, Kroatien og er 1.0 km fra centrum i Duće.
På Studio Duce 16877d kan du tjekke ind fra kl. 14.00, og du skal tjekke ud senest kl. 10.00.
Ja, der er wi-fi på Studio Duce 16877d, så du kan holde forbindelsen under dit ophold.
Der er masser at se og lave i nærheden af Studio Duce 16877d. De nærmeste vartegn er Duce Omis apartments Tabak, Camping Delfin, Cetina River, The Church Of St Martin og Autocamp.
Ja, Studio Duce 16877d har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Studio Duce 16877d. Kontakt dem, når du booker.
Det ser ikke ud til, at der er morgenmad på Studio Duce 16877d, men du kan kontakte dem direkte for at være sikker.
Ja, Studio Duce 16877d har aircondition.
Ja, Studio Duce 16877d tillader kæledyr. Det kan være en god idé at kontakte dem direkte for at få oplysninger om eventuelle ekstragebyrer eller begrænsninger.