Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel

+ 31

Find det bedste hotel i Harbin til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig
1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
12.00
Tjek ud inden:
12.00
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt

Faciliteter

Wi-Fi
Aircondition
Døgnåben reception
Elevator
Hurtig check-in
Brusebad

Mere om Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel

Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel

Location You’ll be sleeping tight! Hotel «Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel» is located in Harbin. This hotel is located in 10 km from the city center.At the hotel Accessibility: there is an elevator/lift.Room amenities Here’s what you’ll find in the room to have a rest after a long day: slippers. Please note that the listed services may not be available in all the rooms.

Anmeldelser fra
Trip.com
Nævnt af rejsende
Rejsende med familie

Kommentar: 3. dec. 2024

环境优雅!服务周到!设施齐全!推荐!
Solorejsende

Kommentar: 22. aug. 2024

还不错!卫生较好,旁边有几家吃饭地方还有烧烤。
Forretningsrejsende

Kommentar: 7. feb. 2023

商家的地理位置吧。很好找。然后那个服务态度吧也比较好。就是吧,周围的手机信号吧非常弱。手机信号不好吧,也不是商家的原因,是那个移动公司的问题。
Forretningsrejsende

Kommentar: 7. feb. 2023

酒店的服务比较好,设施也可以。地理位置也好,找唯一的一个不好的就是手机微信号。最后又连了商家的那个啥信号怎么说的?最后商家又给找着了。
Grupperejsende

Kommentar: 29. aug. 2023

还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以还可以

Meget god beliggenhed

4,3

Baoli Shangcheng Community, at the intersection of Qunli Fifth Avenue and Yangmingtan Avenue, Harbin, Kina|9,78 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

12.00

Tjek ud inden:

12.00

Godt at vide

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Brug af eksisterende senge

Børn kan sove på værelset gratis. Der tilbydes ingen ekstra seng.

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel: Ofte stillede spørgsmål

Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel ligger 9.8 km fra centrum i Harbin.
Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel ligger i Harbin, Kina og er 9.8 km fra centrum i Harbin.
På Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel kan du tjekke ind fra kl. 12.00, og du skal tjekke ud senest kl. 12.00.
Nej, det er ikke muligt at parkere ved Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel. Hvis du leder efter et hotel, hvor du kan parkere, skal du filtrere efter steder med "Parkering" under "Faciliteter" i søgeresultaterne.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Harbin Poly Dingxiang Theme Hotel. Kontakt dem, når du booker.