Hotel Surya

+ 35

Find det bedste hotel i Datia til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Hotel Surya på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
12.00
Tjek ud inden:
12.00
Morgenmad
Morgenmad kan tilvælges
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt
Børn
Børn er velkomne på dette hotel

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Transport til/fra lufthavnen
Døgnåben reception
Restaurant

Mere om Hotel Surya

Hotel Surya

Hotel Surya ligger i Datia, 29 km fra Jhansi Togstation, og har en restaurant og gratis privat parkering. Dette hotel har 3 stjerner. Her er en have, aircondition og gratis wi-fi. Alle værelser har et privat badeværelse.

Beliggenhed

Unnao Road, datia hotel surya Unnao Road, Near Bus Stand MP Datia India 475661 datia, Datia, 475661, Indien|0,83 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

12.00

Tjek ud inden:

12.00

Godt at vide

Børn

Børn er velkomne på dette hotel

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Morgenmad

Morgenmad kan tilvælges

Muligheder for morgenmad

Vegetarisk morgenmad

Vigtige oplysninger om hotellet
Dette overnatningssted tager ikke imod polterabender eller lignende grupper.
Accepterede betalingsmetoder
Hotellet accepterer følgende betalingsmetoder:
card logocard logocard logocard logo

Hotel Surya: Ofte stillede spørgsmål

Hotel Surya ligger 0.8 km fra centrum i Datia.
Hotel Surya ligger i Datia, Indien og er 0.8 km fra centrum i Datia.
På Hotel Surya kan du tjekke ind fra kl. 12.00, og du skal tjekke ud senest kl. 12.00.
Ja, Hotel Surya har parkeringsmulighed til rådighed.
Ja, Hotel Surya har en restaurant.