VITS Select Bharuch

+ 41

Find det bedste hotel i Bharūch til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på VITS Select Bharuch på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig
1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
14.00
Tjek ud inden:
11.00
Morgenmad
Morgenmad kan tilvælges
Kæledyr
Kæledyr er ikke tilladt
Børn
Børn er velkomne på dette hotel

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Døgnåben reception
Restaurant
Ikke-ryger

Mere om VITS Select Bharuch

VITS Select Bharuch

VITS Select Bharuch ligger i Bharuch og har en have samt gratis wi-fi. Der er en restaurant der serverer kinesiske retter, og der er mulighed for gratis privat parkering.

Beliggenhed

Golden Bridge, Railway Station Rd, Bharūch, 392001, Indien|0,69 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

14.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Børn

Børn er velkomne på dette hotel

Ekstra senge

6 år og derover

69 kr. (INR1.000) per person per nat

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Kæledyr

Kæledyr er ikke tilladt

Morgenmad

Morgenmad kan tilvælges

Vigtige oplysninger om hotellet
Du bedes give VITS Select Bharuch besked om hvornår du regner med at ankomme. Du kan skrive i feltet til særlige anmodninger når du booker, eller kontakte overnatningsstedet direkte ved hjælp af kontaktoplysningerne i din bookingbekræftelse. Gæsterne bedes fremvise gyldigt billed-id og kreditkort ved indtjekning. Bemærk venligst, at hvorvidt særlige forespørgsler kan imødekommes, afhænger af tilgængelighed på ankomsttidspunktet, samt at der kan pålægges et gebyr. Please note that at check-in, all guests must present a valid proof of identification and of on-going travel. The property apologises for any inconvenience caused. Please note due to local licensing guidelines, the property is able to accept Indian nationals only. Please note that couples are required to produce a marriage certificate or any valid proof of marriage at the time of check-in.
Accepterede betalingsmetoder
Hotellet accepterer følgende betalingsmetoder:
card logocard logocard logo

VITS Select Bharuch: Ofte stillede spørgsmål

VITS Select Bharuch ligger 0.7 km fra centrum i Bharūch.
VITS Select Bharuch ligger i Bharūch, Indien og er 0.7 km fra centrum i Bharūch.
På VITS Select Bharuch kan du tjekke ind fra kl. 14.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Ja, VITS Select Bharuch har parkeringsmulighed til rådighed.
Ja, VITS Select Bharuch har en restaurant.