Parc Rayne

+ 25

Find det bedste hotel i Georgetown til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Parc Rayne på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig
1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
15.00
Tjek ud inden:
11.00

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Transport til/fra lufthavnen
Fitnesscenter
Døgnåben reception

Mere om Parc Rayne

Parc Rayne

Parc Rayne ligger i Georgetown og har et fitnesscenter, fælles opholdsområde, en terrasse og restaurant. Dette hotel med 4 stjerner har roomservice og en concierge-tjeneste.

Meget god beliggenhed

4,0

Rahaman's Turn, Georgetown, Guyana|3,16 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

15.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Parc Rayne: Ofte stillede spørgsmål

Parc Rayne ligger 3.2 km fra centrum i Georgetown.
Parc Rayne ligger i Georgetown, Guyana og er 3.2 km fra centrum i Georgetown.
På Parc Rayne kan du tjekke ind fra kl. 15.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Ja, Parc Rayne har parkeringsmulighed til rådighed.
Ja, Parc Rayne har en restaurant.