Litinas Beachfront Studio

+ 25

Find det bedste hotel i Chania til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Litinas Beachfront Studio på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
15.00
Tjek ud inden:
12.00

Mere om Litinas Beachfront Studio

Litinas Beachfront Studio

Beachfront LocationEnjoy stunning views from the terrace and relax on the beach just steps away.Dining ExperienceIndulge in delicious Greek cuisine at Litinas Tavern, or grab a quick bite at the coffee shop/cafe.Convenient AmenitiesBenefit from express check-in/out, luggage storage, and optional airport shuttle service.Immerse yourself in the comfort of air-conditioned rooms with kitchen facilities and entertainment options. Don't miss out - book your stay at Litinas Beachfront Studio for a perfect beach getaway.

Beliggenhed

24 PEO Kissamou Chanion, Chania, 730 14, Grækenland|8,65 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

15.00

Tjek ud inden:

12.00

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Litinas Beachfront Studio: Ofte stillede spørgsmål

Litinas Beachfront Studio ligger 8.7 km fra centrum i Chania.
Litinas Beachfront Studio ligger i Chania, Grækenland og er 8.7 km fra centrum i Chania.
På Litinas Beachfront Studio kan du tjekke ind fra kl. 15.00, og du skal tjekke ud senest kl. 12.00.
Nej, det er ikke muligt at parkere ved Litinas Beachfront Studio. Hvis du leder efter et hotel, hvor du kan parkere, skal du filtrere efter steder med "Parkering" under "Faciliteter" i søgeresultaterne.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Litinas Beachfront Studio. Kontakt dem, når du booker.