La Bastide du Val

Find det bedste hotel i Le Val til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på La Bastide du Val på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig
1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
16.00
Tjek ud inden:
11.00

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Pool
Ikke-ryger
Rygeområder

Mere om La Bastide du Val

La Bastide du Val

La Bastide du Val ligger i Le Val, 49 km fra Circuit Paul Ricard, og har en sæsonåben udendørs swimmingpool, en have og en terrasse samt gratis privat parkering. Dette hotel med 3 stjerner har gratis wi-fi. Hotellet har familieværelser.

Beliggenhed

Chemin des Jeannets, Le Val, 83143, Frankrig|2,06 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

16.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

La Bastide du Val: Ofte stillede spørgsmål

La Bastide du Val ligger 2.1 km fra centrum i Le Val.
La Bastide du Val ligger i Le Val, Frankrig og er 2.1 km fra centrum i Le Val.
På La Bastide du Val kan du tjekke ind fra kl. 16.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Ja, La Bastide du Val har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på La Bastide du Val. Kontakt dem, når du booker.