Luxury Collection Hotel

+ 20

Find det bedste hotel i Sevan til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Luxury Collection Hotel på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig
1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
14.00
Tjek ud inden:
12.00

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Transport til/fra lufthavnen
Døgnåben reception
Ikke-ryger

Mere om Luxury Collection Hotel

Luxury Collection Hotel

Luxury Collection Hotel ligger i Sevan. Dette hotel med 5 stjerner har gratis wi-fi. Der er gratis privat parkering, og overnatningsstedet tilbyder lufthavnstransport mod betaling.

Beliggenhed

Саят-Нова 18, Sevan, 1505, Armenien|1,3 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

14.00

Tjek ud inden:

12.00

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Vigtige oplysninger om hotellet
Dette overnatningssted tager ikke imod polterabender eller lignende grupper.

Luxury Collection Hotel: Ofte stillede spørgsmål

Luxury Collection Hotel ligger 1.3 km fra centrum i Sevan.
Luxury Collection Hotel ligger i Sevan, Armenien og er 1.3 km fra centrum i Sevan.
På Luxury Collection Hotel kan du tjekke ind fra kl. 14.00, og du skal tjekke ud senest kl. 12.00.
Ja, Luxury Collection Hotel har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Luxury Collection Hotel. Kontakt dem, når du booker.