Tota Apartments

Find det bedste hotel i Shkodër til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Tota Apartments på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
11.00
Tjek ud inden:
11.00

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Ikke-ryger
Rundture
Opvarmning

Mere om Tota Apartments

Tota Apartments

Located 48 km from Port of Bar and providing a garden, Tota apartments features accommodation in Shkodër. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi.

Beliggenhed

Rruga Mehmet Beci, Shkodër, 4000, Albanien|2,31 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

11.00

Tjek ud inden:

11.00

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

Vigtige oplysninger om hotellet
Dette overnatningssted tager ikke imod polterabender eller lignende grupper. Der opkræves et skadesdepositum på EUR 50 ved ankomst. Dette bliver opkrævet i kontanter. Du bør modtage tilbagebetalingen ved udtjekning. Dit depositum bliver tilbagebetalt i kontanter efter en besigtigelse af overnatningsstedet. Administreres af en privat vært

Tota Apartments: Ofte stillede spørgsmål

Tota Apartments ligger 2.3 km fra centrum i Shkodër.
Tota Apartments ligger i Shkodër, Albanien og er 2.3 km fra centrum i Shkodër.
På Tota Apartments kan du tjekke ind fra kl. 11.00, og du skal tjekke ud senest kl. 11.00.
Ja, Tota Apartments har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Tota Apartments. Kontakt dem, når du booker.