Studio Nicholas, Split

Find det bedste hotel i Split til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på Studio Nicholas, Split på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Vaskeservice
Køkken
Tv

Beliggenhed

Splits gamle bydel, Split, Kroatien|1,74 km fra byens centrum

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Studio Nicholas, Split: Ofte stillede spørgsmål

Studio Nicholas, Split ligger 1.7 km fra centrum i Split.
Studio Nicholas, Split ligger i Split, Kroatien og er 1.7 km fra centrum i Split.
Ja, Studio Nicholas, Split har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på Studio Nicholas, Split. Kontakt dem, når du booker.