Hoteller i Naxal, Katmandu

Find det bedste hotel i Naxal til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign hoteltilbud på tværs af hundredvis af leverandører, alt sammen på ét sted

Hold øje med hoteller i Naxal med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Pålidelige hotelleverandører i Katmandu

Vis alle hoteller i Naxal

Priserne kan ændre sig – indtast dine datoer for at få det bedste overslag. Bemærk, at priserne er baseret på tidligere søgninger fra rejsende og partnerpriser.
Priserne kan ændre sig – indtast dine datoer for at få det bedste overslag. Bemærk, at priserne er baseret på tidligere søgninger fra rejsende og partnerpriser.
Vis flere hoteller

Andre rejsende elskede disse hoteller i Naxal

Disse boliger, der får topkarakter for rengøring, kundeservice og placering, er bedømt af rejsende som de bedste i byen.
Se mere

Naxal-hoteller i Katmandu: Ofte stillede spørgsmål

Du kan altid afbestille eller ændre din hotelreservation, hvis du har brug for det, men vær på udkig efter hoteller i Naxal med gratis afbestilling eller fleksible bookingmuligheder, hvis du vil passe på dine penge. Nogle hoteller giver dig mulighed for at afbestille og få pengene tilbage, hvis dine planer ændrer sig.
Selvfølgelig – det billigste hoteltilbud, vi fandt inden for de næste syv dage, koster 141 kr. pr. nat. Hvis du har brug for at bo et sted inden for de næste 24 timer, har vi fundet et sted til dig til 141 kr. pr. nat.
Gennemsnitsprisen for et hotel i løbet af ugen er 215 kr. pr. nat, og gennemsnitsprisen i weekenden er 223 kr.. Overordnet set, lader det til, at den billigste dag at bo i Naxal er onsdag.
Vi har kigget på tallene i vores kalender og kan se, at onsdag er den billigste dag at bo i Naxal. Den dyreste dag lader til at være søndag.
Den billigste måned at bo på et hotel i Naxal er juli. Her ligger gennemsnitsprisen på 208 kr. pr. nat. Den dyreste måned er januar, hvor den gennemsnitlige værelsespris kan stige til 250 kr. pr. nat. Disse gennemsnitspriser er baseret på alle de hoteller, vi har fundet – fra vandrerhjem til luksuriøse 5-stjernede hoteller.
Gennemsnitsprisen for et hotel i februar er 221 kr. pr. nat, hvilket er omkring 1% højere end resten af året.