Hoteller i Piantini, Santo Domingo

Find det bedste hotel i Piantini til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign hoteltilbud på tværs af hundredvis af leverandører, alt sammen på ét sted

Hold øje med hoteller i Piantini med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Pålidelige hotelleverandører i Santo Domingo

Vis alle hoteller i Piantini

Priserne kan ændre sig – indtast dine datoer for at få det bedste overslag. Bemærk, at priserne er baseret på tidligere søgninger fra rejsende og partnerpriser.
Priserne kan ændre sig – indtast dine datoer for at få det bedste overslag. Bemærk, at priserne er baseret på tidligere søgninger fra rejsende og partnerpriser.
Vis flere hoteller

Piantini-hoteller i Santo Domingo: Ofte stillede spørgsmål

Du kan altid afbestille eller ændre din hotelreservation, hvis du har brug for det, men vær på udkig efter hoteller i Piantini med gratis afbestilling eller fleksible bookingmuligheder, hvis du vil passe på dine penge. Nogle hoteller giver dig mulighed for at afbestille og få pengene tilbage, hvis dine planer ændrer sig.
Selvfølgelig – det billigste hoteltilbud, vi fandt inden for de næste syv dage, koster 252 kr. pr. nat. Hvis du har brug for at bo et sted inden for de næste 24 timer, har vi fundet et sted til dig til 252 kr. pr. nat.
Gennemsnitsprisen for et hotel i løbet af ugen er 862 kr. pr. nat, og gennemsnitsprisen i weekenden er 805 kr.. Overordnet set, lader det til, at den billigste dag at bo i Piantini er søndag.
Vi har kigget på tallene i vores kalender og kan se, at søndag er den billigste dag at bo i Piantini. Den dyreste dag lader til at være torsdag.
Den billigste måned at bo på et hotel i Piantini er september. Her ligger gennemsnitsprisen på 891 kr. pr. nat. Den dyreste måned er februar, hvor den gennemsnitlige værelsespris kan stige til 1.398 kr. pr. nat. Disse gennemsnitspriser er baseret på alle de hoteller, vi har fundet – fra vandrerhjem til luksuriøse 5-stjernede hoteller.
Gennemsnitsprisen for et hotel i maj er 954 kr. pr. nat, hvilket er ca. 3% højere end resten af året.